یکشنبه ۰۳ تیر ۱۴۰۳

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۳۹۷/۰۶/۰۳

پیام تبریک رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه به مناسبت روز کارمند

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ دکتر علی‌اکبر اختری، رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه، با صدور پیامی، چهارم شهریور، روز کارمند را به عموم کارمندان به‌خصوص کارکنان دانشگاه صنعتی کرمانشاه تبریک گفت.

 

بنابراین گزارش؛ در متن پیام رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه به مناسبت روز کارمند آمده است:

 

چهارم شهریورماه «روز کارمند»، یادآور ارزش نهادن به مجاهدت قشر عظیمی از جامعه و انسان های شایسته ای است که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای خداوند است و در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بخش مهم و اساسی اداره امور کشور را برعهده دارند. بدون تردید تلاش این قشر شریف در همه نهادها و سازمان­ ها زمینه‌ ساز توسعه و پیشرفت است و در مجموعه دانشگاهی ما نیز مسئولیت­ های سنگینی به عهده کارمندان پرتلاش است و هیچ کوششی در جهت ارتقاء کیفیت خدمات و ایجاد رضایت در ارباب‌رجوع بدون همت و همراهی این عزیزان موفق نیست و به ثمر نخواهد رسید.

 

در پایان پیام آمده است: امید دارم با تلاش و کوششی مضاعف در جهت رفع مشکلات جامعه، کمک به توسعه پایدار کشور و خدمت به مردم حرکت خواهیم نمود. اینجانب ضمن گرامیداشت هفته دولت که با نام و یاد شهیدان والامقام رجایی و باهنر مزین شده است، روز کارمند را به‌تمامی کارکنان عزیز و همکاران گرانقدر دانشگاه صنعتی کرمانشاه تبریک عرض نموده و برای ایشان سلامتی و توفیق خدمت مضاعف آرزو دارم.

 

                                                                               

                                                                                                       علی‌اکبر اختری

                                                                                           رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه

 

 

 

سوالی دارید؟