نسخه آزمایشی
جمعه ۰۹ اسفند ۱۳۹۸

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۳۹۸/۰۷/۰۹

برگزاری نشست اعضای هیأت علمی با هیأت رئیسه دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ در راستای هدایت و هماهنگ سازي فعاليت هاي آموزشي، پژوهشي و فرهنگي اعضاي هيات علمي در جهت اعتلاي دانشگاه و ارتقاي فردي آنان در طي مسير حرفه اي  و تخصصی، نشستی با حضور هیأت رئیسه و اعضای هیأت علمی دانشگاه صنعتی کرمانشاه در روز دوشنبه 8 مهرماه 98  در محل سالن جلسات حوزه ریاست این دانشگاه برگزار گردید.

 

بنابراین گزارش؛ در ابتدای این نشست، دکتر اختری ریاست دانشگاه ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید، استفاده از خرد جمعی در اتخاذ تصمیمات دانشگاه را سیاست همیشگی دانشگاه دانست.

 

ایشان در ادامه تصریح کرد، با وجود شرایط نامطلوب اجتماعی و اقتصادی حاکم بر جامعه، این دانشگاه با بکارگیری توان مضاعف و با یاری و حمایت شما فرهیختگان گرامی توانسته بر شرایط سختی که همه دانشگاه ها با آن روبه رو هستند،  فائق آید و به جایگاه آموزشی و پژوهشی مناسبی دست پیدا کند.

 

دکتر اختری همچنین اضافه کرد: این دانشگاه توانسته با کمک فعالیت های پژوهشی کاربردی اعضاء هیأت علمی خود در قیاس با دانشگاه های بزرگ در جایگاه مناسبی قرار گیرد، چنانکه ما در سال جدید در کنار ارتقاء دانشگاه در زمینه های آموزشی و پژوهشی، شاهد ارتقاء چند تن از اساتید جوان این دانشگاه به مرتبه دانشیاری نیز بوده ایم.

 

در ادامه نشست، دکتر مرادی، معاونت اداری و مالی دانشگاه در خصوص شرایط مالی این مجموعه، تخصیص بودجه در سال جدید و هزینه های مصرفی  و حق الزحمه اساتید مدعو دانشگاه توضیحاتی را ارائه نمود و تصریح کرد: با توجه به محدودیت بودجه سال ۹۸ و شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه، نیازمند یک برنامه مدون جهت حذف برخی از هزینه های اضافی می باشیم،  که تدوین و اجرای این برنامه نیاز به هم فکری کلیه اعضای این دانشگاه دارد.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ دکتر بنی اردلانی معاونت آموزشی و پژوهشی دانشگاه نیز، با بیان اینکه یکی از اهداف  برگزاری این نشست انتقال خط مشی ها و سیاست های آموزشي ، پژوهشي و فرهنگي به کادرعلمی دانشگاه می باشد،  توضیحاتی را در خصوص مسائل آموزشی از جمله ارتقای کیفیت آموزش ارائه نمود.

 

در ادامه نیز دکتر فتحی مدیریت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه، گزارشی از وضعیت ورودی های جدید دانشگاه در سال جدید 99-98 ارائه نمود.

در ادامه این نشست، دکتر محدثی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه نیز به ارائه توضیحاتی در ارتباط با آیین نامه های جدید ابلاغی در حوزه دانشجویی و فرهنگی پرداخت.

 

سوالی دارید؟