نسخه آزمایشی
جمعه ۰۹ اسفند ۱۳۹۸

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۳۹۸/۰۶/۰۵

برگزاری اولین نشست ستاد استقبال از دانشجویان ورودی جدید سال تحصیلی 99-98 در دانشگاه صنعتی کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ در راستای فراهم سازی رفاه و آسایش دانشجویان ورودی جدید و همچنین ایجاد فضایی مناسب برای دانشجویان و خانواده هایشان در ایام ثبت نام، ستاد استقبال از دانشجویان روز سه شنبه 5 شهریورماه 1398 با حضور ریاست و مسئولین دانشگاه صنعتی کرمانشاه در دفتر ریاست محترم این دانشگاه برگزار گردید.

 

بنابراین گزارش، درابتدای این نشست دکتر اختری رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه ضمن قدردانی از زحمات مسئولین این دانشگاه، با اشاره به اهمیت برنامه ریزی فعالیت های مرتبط با استقبال از دانشجویان ورودی جدید افزود: اکنون وظیفه ی ماست که با تشکیل کمیته های لازم، تقسیم کار و پرهیز از موازی کاری و نهایتا ایجاد خاطره ای دلپذیر برای دانشجویان در بدو ورودشان به این دانشگاه کیفیت فرایند پذیرش دانشجو را درحد توان ارتقاء دهیم.

وی در ادامه ی سخنان خود ضمن تأکید بر اهمیت و ضرورت بررسی چگونگي استقبال شايسته از اين عزيزان گفت:  استقبال از دانشجويان ورودی جدید و آشنایی آنان با قوانين و مقررات دانشگاه و همچنين آماده سازي این دانشجويان جهت ورود به عرصه علم و دانش از اهم فعاليت های اين ستاد است.

در ادامه ی نشست دکتر بنی اردلانی معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه با بیان اینکه اين ستاد بر اساس دستورالعمل وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با هدف خدمت‌رساني و راهنمايي دانشجويان ورودی جدید تشکیل شده است افزود: راهنمایی، تأمین آرامش و رفاه دانشجویان ورودی جدید و تسهیل در امر ثبت‌نام آنان مهم ترین اهداف تشکیل این ستاد می باشد.

ایشان در ادامه  ضمن دسته بندی مهمترین تصمیمات و اقداماتی که باید برای ثبت نام از دانشجویان انجام شود گفت : ثبت نام حضوری دانشجویان دانشگاه صنعتی کرمانشاه  به مدت سه روز 27، 28 و 30 شهریور ماه 98 انجام می شود.

ایشان خلاصه مصوبات ستاد استقبال را نیز به شرح ذیل اعلام نمود:

  • تدارک مکان مناسب برای دانشجویان و خانواده های ایشان در ایام ثبت نام
  •  ایجاد غرفه های راهنمای دانشجو در سطح دانشکده ها و مشاوره تحصیلی به دانشجویان همراه با اهدای بسته فرهنگی
  •  اردوی فرهنگی آموزشی
  • ایجاد پل ارتباطی با دانشجویان و خانواده های آنان از طریق کانال
  • برپایی غرفه های پذیرایی، فرهنگی و راهنمایی
  • نصب بنر خوش آمد گویی و راهنما
  • برگزاری مراسم معارفه دانشجویان ورودی جدید

 

 

سوالی دارید؟