پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹

اخبار دانشگاه

مشاهده همه
۱۳۹۸/۰۳/۰۲

پیام تبریک رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه به مناسبت موفقیت دانشمند کرمانشاهی، دکتر رضا همتی عضو هیأت علمی جوان این دانشگاه، به جهت درخشش نام وی در فهرست یک درصد دانشمندان برتر دنیا

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر اختری رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه با صدور پیامی ضمن تبریک موفقیت غرورآفرین دکتر رضا همتی، عضو هیأت علمی و مدیر گروه آموزشی مهندسی برق دانشگاه، از وی به دلیل اعتلای نام دانشگاه صنعتی کرمانشاه قدردانی کرد.

 

متن پیام رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه به این شرح است:

       
                                                                        بسم الله الرحمن الرحیم

دانشمند فرهیخته
جناب آقای دکتر رضا همتی
سلام علیکم

خبر موفقیت حضرتعالی به عنوان یکی از اعضای  خانواده ی دانشگاه صنعتی کرمانشاه سبب اعتلای نام این دانشگاه شد و اینجانب صمیمانه از شما متشکرم.


درخشش نام تان در فهرست یک درصد دانشمندان برتر دنیا، نشان از کیفیت بالای فعالیت های پژوهشی و تحقیقاتی و تلاش و عزم جدی شما در رسیدن به قله های رفیع علم و کمال دارد.

بدون شک این رویداد عظیم و دستاوردهای این موفقیت غرورآفرین سبب ایجاد انگیزه و فضای شورآفرین علمی در بین مسئولین، اساتید و دانشجویان این دانشگاه خواهد شد.
توفیق ورود به دروازه های دنیای علم و دانش موهبتی است  از سوی خداوند علیم، که بی شک آدمی در سایه تلاش و جهد در کسب دانش از این موهبت بهره مند خواهد شد.

اکنون من نیز همراه با خانواده ی دانشگاه صنعتی کرمانشاه، کسب این موفقیت غرورآفرین را به شما رهجوی مسیر علم وتعلم تبریک عرض می نمایم و از خداوند متعال استمرار موفقیت وتداوم دانش اندوزی را برایتان خواستارم و امیدوارم همواره سبب اعتلای نام این استان و دانشگاه صنعتی کرمانشاه باشید و در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) برای میهن اسلامی و عزیزمان ایران افتخار آفرینی نمائید.

                                                                                     با آرزوی توفیق الهی
                                                                                      علی اکبر اختری
                                                                             رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه

سوالی دارید؟